Hakkımda

Tolga Çam

about-2

Tolga Çam, 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Moda atölyesinin içinde doğan Tolga Çam'ın yeteneği küçüklükten beri süre gelmektedir. 2009 Yılına kadar irili ufaklı işlerle uğraştıktan sonra, Demet Akalın, Sibel Can, Seda Sayan, Aylin Coşkun Safiye Soyman gibi daha sayısız ünlü sanatçıya kıyafet dikmiştir.

Sağduyulu bir kişilik olarak da bilinen Tolga Çam 2010 yılında Otizm hastaları yararına ilk defilesini yapıp sayısız gazete ve televizyona manşet olmuştur. Bu defileden sonra Sultan Gelinlikleri adlı özel gelinlik çalışmasıyla dünya genelinde ününe ün katmıştır bu gelinlikleri Irmak Atak tarafından sergilenmiştir.

2014 yılının en çok konuşulan moda programlarından biri olan Bu Tarz Benim programında Sultan Gelinlikleri’nin defilesini büyük bir reytingle yapmıştır. Ardından Hautue Couture (özel tasarım) için çalışılan elbiselerin sergisi 2015 yılının en çok konuşulan moda programlarından İşte Benim Stilim’de büyük bir izleyici kitlesine sergilenmiş ve büyük bir alkış toplamıştır.

Tolga Çam’ı Tolga Çam yapan en önemli özelliği diktiği transparan kıyafetlerdeki iddialı çizgisi ve değişik tasarımlarıdır ve bu tasarımlar sosyal medya ve önemli moda kanallarında çokça bahsedilmiştir.

Şu anki moda atölyesinin yeri İstanbul, Fatih’tedir atölyemizi ziyaret etmek isteyen bütün müşterilerimizi bekleriz.